HI-MACS® Solid Surface Solution mutfak tezgahları, banyo yüzeyleri ve nem ile yüksek yıpranmaya maruz her türlü diğer uygulamalar için
kompakt ve leke tutmayan ideal bir malzemedir. En mükemmel yüzeyler bile kahve, mürekkep ya da benzeri lekelere uzun süre dayanamaz. Yüksek dayanıklıklık seviyesine sahip bu ürün ise, yoğun ya da normal ev içi kullanımda bile mükemmel sonuç verir. HI-MACS’in® zamanla parlaklığını kaybetmemesi için özel temizlik ürünleri kullanmanıza gerek yok.

 

HI-MACS® Solid Surface Solution çok dayanıklı ve kalıcıdır, ancak diğer tüm özel malzemeler gibi HI-MACS® de yeterli bakım yapılmadığında aşınabilir. Temizlik ve bakım talimatlarını okuyarak HI-MACS® yüzeyinizi temizlemenin ve bakımının ne kadar kolay olduğunu ve özel tamirat gerektiren yıpranmalardan kurtulduğunuzu göreceksiniz.

 

Bu tabloda HI-MACS’in® günlük bakımına uygun ürünlerin sadece bir kısmı verilmektedir. Aynı temel özellikleri taşıyan başka ürünler de kullanılabilir.

 

Basit Önlemler

Fırından ya da ocaktan henüz alınmış bir tencereyi doğrudan HI-MACS® yüzeye koymayın. Tencere, tava, tepsi, vs eşyalarınızı koymak için her zaman nihale ya da ızgara gibi bir altlık kullanmayı tercih edin. HI-MACS’in® yüzeyindeki küçük çizik ve sıyrıkların giderilmesi mümkün olmakla birlikte, daha derin yarıkların düzeltilmesi için bir uzmana başvurmalısınız.

 

himacs_kullanim