Her türlü konut veya ticari uygulamalarda belirgin olmayan ek yerleri ile üretilebilir ve kurulabilir. Üstün tasarımlar parmağınızın ucundan sonsuz imkânlar ile doğar. HANEX® size sınırsız seçenek sunar, evinizde veya iş yerinizde hayallerinizin tasarımını yapma özgürlüğünü sunar.

HANEX® Solid ürünleri akrilik reçinelerin kendine özgü karışımlarından ve doğal malzemelerden ustalıkla üretilmiştir bu nedenle levhalar sınırsız türde tasarıma kesilebilir, şekillendirilebilir ve biçimlendirilebilir. En iyisi de, diğer yüzey malzemelerinden farklı olarak HANEX® kendi orijinal durumuna dönmesi için onarılabilinir ve restore edilebilir. Bu dayanıklılık ve esneklik kombinasyonu kendine has avantajlar sağlamaktadır – hem pratik hem de estetiktir.

 

HANEX®;

neme, kire ve bakterilere dayanıklı olan ideal bir hijyenik malzemedir ve bu onu temizlemesi ve koruması kolay bir ürün yapmaktadır. Çizilme ve lekelenme koruması ile birlikte HANEX® mutfağınızda, banyonuzda veya evinizin herhangi bir yerindeki tüm yüzey uygulamaları için idealdir. Geniş çaplı renk alternatifleri ile HANEX® evinizi her zaman hayal ettiğiniz bir mekana dönüştürmenize yardımcı olabilir.

 

HANEX® Ürünleri:

Hanex ürünleri geçirgen değildir ve Yemek Hazırlama alanları için NSF 51 sertifikasına sahiptir. Buna ek olarak, sağlık koşullarının en üst düzeyde olması gereken mutfak lavaboları, hastaneler ve oyun odaları gibi yerlerdeki tüm uygulamalarda uygulanabilir.